AKCJA - GOSPODYNIE WSPIERAJMY

KGW Ząbinowiczanki zapraszają wszystkich do czynnego udział w akcji Gospodynie wspierajmy - elektrosprzęt oddajmy!
Akcja prowadzona jest przez Koło Gospodyń Wiejskich w Ząbinowicach, we współpracy z firmą Green Office.co. Zbiórka elektrośmieci będzie trwała od dziś do 8.03.2023 r. na terenie zielonym przed salą wiejską w Ząbinowicach, a każdy zebrany kilogram przyczynia się do poprawy jakości naszego środowiska i stanowi realną pomoc finansową dla Koła.
Podsumowując, AKCJA! Gospodynie wspierajmy - elektrosprzęt oddajmy! to:
  • możliwość nieodpłatnego oddania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
  • edukacja społeczności lokalnych na temat szkodliwego wpływu na środowisko składowanych elektrośmieci,
  • realne wsparcie dla KGW w Ząbinowicach.
Katecheza Eucharystyczna XXVPoprzedni
Katecheza Eucharystyczna XXIVNastępny