Biwak z Bogiem (i) mym przyjacielem

W dniach od 28 do 31 września odbył się po raz kolejny nasz biwak parafialny. W tym roku gościliśmy w Borowym Młynie. W biwaku wzięło udział 45 dzieci i młodzieży oraz opiekunowie.  Przyznać trzeba, że pogoda nas tym razem nie rozpieszczał, ale pomimo to nie opuszczały nas dobre humory. Mimo wszystko udało się "wyskoczyć" na spacer.  Do zabawy mieliśmy salę gimnastyczną i szkolne hole. Znalazł się czas ma modlitwę i Mszę św. a także na zabawy sportowe, plastyczne, dyskotekę czy wspólne oglądanie filmu. Już planujemy nasz biawk w przyszłym roku. Więc może morze....

OGŁOSZENIEPoprzedni
BIWAK W BOROWYM MŁYNIENastępny