DEKANALNE ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W DIECEZJI PELPLIŃSKIEJ

W niedzielę 20 listopada, w Uroczystość Chrystusa Króla, będziemy przeżywali Światowe Dni Młodzieży na etapie dekanalnym. Zapraszamy grupy parafialne oraz młodzież przygotowującą się do Sakramentu bierzmowania wraz z Rodzicami na Mszę świętą o godzinie 15.00 do kościoła św. Filipa Neri w Bytowie. Po Mszy świętej wysłuchamy świadectwa młodzieży o radości wiary oraz usłyszymy specjalne słowo skierowane przez Księdza biskupa do młodzieży.

Program:

15.00- Powitanie Młodzieży przez Księdza Dziekana Krzysztofa Szarego  oraz słowo o św. Filipie:

„Filip Neri – Święty uśmiechnięty – 400 lat od kanonizacji”.

15.20- Msza  św. z kazaniem

Po Mszy św. -Wspólny śpiew przeplatany świadectwami wiary: „Radość płynąca z wiary”.

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTUPoprzedni
Katecheza Eucharystyczna VIIINastępny