Mikołajki w Ząbinowicach

W sobotę, 10 grudnia, w Sali Wiejskiej w Ząbinowicach nowo powstałe Koło Gospodyń Wiejskich "Ząbinowiczanki" zorganizowało Mikołajki.
Mieszkańcy wsi spotkali się na słodkim poczęstunku i przy dźwiękach kolęd mogli spędzić wspólnie czas.
    Dzieci przygotowały własnoręcznie ozdoby choinkowe i z niecierpliwością czekały na Świętego Mikołaja, który każdego obdarował prezentem.

Przy okazji spotkania Ząbinowiczanki zaprezentowały piosenkę o Ząbinowicach, której autorką jest pani z KGW.

XII Katecheza EucharystycznaPoprzedni
POMOC DLA UKRAINYNastępny