PCHŁA SZACHRAJKA

W środę, 9 listopada, grupa dzieci z naszej parafii oraz zaprzyjaźnionych z nami, wraz ze swymi opiekunami wyjechała do Teatru Muzycznego w Gdyni, by tam wziąć udział w spektaklu "Pchła Szachrajka".  Dzieci pochłonięte światem baśni poznawały historię pchły Szachrajki. Towarzyszące dzieciom mamy, babcie oraz jeden dziadek mieli również świetną okazję przypomnieć sobie czasy dzieciństwa.  W drodze powrotnej nie mogło - oczywiście - zabraknąć przystanku w McDonald’s.

Nasz wyjazd jest częścią realizowanego w naszej parafii, w ramach Fundacji JP II, projektu - Rodzina jest jak drzewo.

Katecheza Eucharystyczna VIIIPoprzedni
Katecheza Eucharystyczna VIINastępny