REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Trwamy w okresie pokuty i nawrócenia – dziś przypada już trzecia niedziela Wielkiego Postu.

W  naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy włącznie. Tegoroczne ćwiczenia wielkopostne poprowadzi dla nas ks. Wiesław Badaszek, który na co dzień posługuje jako kapelan szpitala w Kościerzynie

Zapraszam wszystkich do udziału w tym świętym czasie. Pamiętajmy również, że za udział w rekolekcjach i wysłuchanie przynajmniej trzech nauk można, pod zwykłymi warunkami, otrzymać odpust zupełny.

ADORACJAPoprzedni
Abp Stanisław GądeckiNastępny