SPOTKANIA DLA NARZECZONYCH

Osoby planujące zawrzeć sakramentalny związek małżeński, zapraszamy na Spotkania dla narzeczonych, które odbędą się w Kołczygłowach. Spotkania odbywać się będą codziennie od 28 marca do 1 kwietnia (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 18.00 do 21.00. Jest to pięć bardzo ciekawych spotkań prowadzonych przez małżonków i księży na tematy związane z życiem małżeńskim. Udział w tym programie jest obowiązkowym elementem przygotowania do ślubu. Szczegóły i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl  - zakładka "Spotkania dla narzeczonych".

PAPIESKIE DZIEŁO MISYJNEPoprzedni
SAKRAMENT NAMASZCZENIA CHORYCHNastępny