ŻYCZENIA

Kochani Parafianie, Drodzy nasi Przyjaciele!

W Uroczystość Bożego Narodzenia  życzę Wam radości płynącej z narodzenia naszego Pana, Jezusa Chrystusa!

To On jest naszym Światłem, które pragnie rozświetlać mroki świata.
To On pozwala nam z nadzieją, wiarą i ufnością patrzeć w przyszłość i dostrzec, że życie nasze dopełni się w wieczności, bo nigdy się nie skończy.
To On pozwala nam zrozumieć, kim jesteśmy, jak wielka jest nasza godność i jak zaszczytne nasze powołanie.

Myśląc i w sercach spoglądając na Dzieciątko Jezus, przypominajmy sobie prawdę, że my także jesteśmy dziećmi Boga! Życzę Wam i sobie również, żebyśmy nigdy o tym nie zapominali i żyli tą prawdą każdego dnia.

Niech Boże Narodzenie trwa w naszych sercach zawsze!

Wasz

ks. Radosław