FRANCISZKOWY PLAC BUDOWY

Zapraszamy wszystkich na tegoroczne Msze św. Adwentowe!

W tym roku na Roratach będziemy budowali w naszych sercach stajenkę dla Dzieciątka Jezus.

Pomoże w tym św. Franciszek, który 800 lat temu pierwszy zbudował stajenkę w miejscowości Greccio we Włoszech.

W czasie kazań przedstawiana będzie postać budowniczego stajenki i najważniejsze epizody z jego życia.

Dzieciom tworzącym w swoich sercach miejsce dla Jezusa będzie towarzyszyć Biedaczyna z Asyżu.

Dzieci skorzystają z rad i wskazówek udzielanych przez św. Franciszka, podobnie jak robotnicy, stawiając jakąś budowlę, korzystają z projektu stworzonego przez architekta.

REKOLEKCE ADWENTOWE 2023Poprzedni
OPŁATEK NA STÓŁ WIGILIJNYNastępny