REKOLEKCE ADWENTOWE 2023

Od niedzieli do środy odbędą się w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Tegoroczne rekolekcje poprowadzi dla nas ks. Tomasz Syldatk. Msze św. z nauką rekolekcyjną sprawowane będą o godz. 18.00.

Ks. Tomasz na co dzień posługuje jako wicedyrektor w naszym domu Rekolekcyjno – Wypoczynkowym w Białogórze, jest członkiem zespołu Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej w Pelplinie oraz wykładowcą podstawy pedagogiki w WSD w Pelplinie.

Zapraszam wszystkich do udziału w naszych adwentowych ćwiczeniach duchownych.

SAM NA SAM Z PANEM JEZUSEMPoprzedni
FRANCISZKOWY PLAC BUDOWYNastępny