Podpisano umowę na wykonanie prac objętych zakresem projektu.

Dnia 18 października 2021 r. podpisana została umowa z Przedsiębiorstwem TENCOM-POL Kazimierz Łangowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
z siedzibą w Kaliska Kościerskie. Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie inwestycji
pn. budowa instalacji elektrycznej ogniw fotowoltaicznych oraz pompy ciepła w obiekcie użyteczności publicznej Fundacji JP II w ramach projektu pn. „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w obiektach użyteczności publicznej na terenach gmin Bytów i Studzienice”. Przedmiot umowy obejmuje w szczególności dostawę, montaż oraz uruchomienie instalacji ogniw fotowoltaicznych do produkcji i przesyłu energii elektrycznej wraz z opracowaniem dokumentacji wykonawczej uwzględniającej zwiększoną moc instalacji, kaskady powietrznych pomp ciepła, które będą działać w układzie zintegrowanym oraz zaprojektowanie, wykonanie dostawa oraz montaż tablicy informacyjno – promocyjnej.

Planowany termin realizacji zamówienia: do dnia 15.11.2021 r.

Wynagrodzenie za przedmiot umowy: 493 216,05 zł brutto.

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w obiektach użyteczności publicznej na terenach gmin Bytów i Studzienice”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 10. Energia, Działanie 10. Odnawialne źródła energii, Poddziałanie 10.3.1 Odnawialne źródła energii – wsparcie dotacyjne.

Podpisano umowę na pełnienie nadzoru ...Poprzedni
Realizujemy projekt....Następny