REKOLEKCJE DLA RODZIN

Chciałbym zaprosić rodziny naszej  parafii do wzięcia udziału w internetowych rekolekcjach o nazwie „Rodzina33”.

Rekolekcje te mają formę indywidualnej pracy rodzin  - zarówno dorosłych jak i dla dzieci - w oparciu o materiały dostępne online na stronie www.rodzina33.pl . Rekolekcje te rozpoczęlibyśmy 21 listopada 2021r. podczas Mszy Świętej o godz.11.00. Potrwają one 33 dni do 23 grudnia 2021 r., a ich zwieńczeniem będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w Niedzielę Świętej Rodziny, 26 grudnia br.

Proszę zainteresowanych o zapoznanie się z tą propozycją duszpasterską i o zgłoszenie mi chęci włączenia się w ten projekt, abym mógł jako proboszcz towarzyszyć Wam w tej inicjatywie.

ZAPROSZENIEPoprzedni
NASZ ODPUSTNastępny