NASZ ODPUST

W miniony piątek obchodziliśmy uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II, Patrona naszej parafii. Sumie odpustowej ofiarowanej za parafian przewodniczył nasz ks. Biskup diecezjalny Ryszard Kasyna. Przed rozpoczęciem liturgii Mszy św. ks. Biskup poświęcił nowy obraz św. Jana Pawła II. Sprawowaną liturgią ks. Biskup rozpoczał diecezjalny etap prac synodalnych, które są elementem synodu powszechnego zwołanego przez papieża Franciszka. W naszej uroczystości wzięli udział kapłani dekanatu bytowskiego i licznie zgromadzeni wierni.

REKOLEKCJE DLA RODZINPoprzedni
ROCZNICA WYBORUNastępny